Katalóg výrobcov pneumatík

Vyberte si pneumatiky zo širokej ponuky kvalitných značiek. Máte nejakého "favorita"?

 

 

  •  

Pneumatiky Barum

Barum_Badge_CZ_OnlineProdejce

Pneumatiky Barum sú kvalitnou českou značkou, ktorá je známa od roku 1932 svojou kvalitou a nízkou cenou. Názov Barum vznikol v roku 1947 spojením slovných základov gumárenských spoločností Baťa, Rubena a Matador.

Najväčší český výrobca pneumatík dnes patrí pod krídla nemeckej spoločnosti Continental AG. Tento krok umožnil spoločnosti Barum Continental prístup k špičkovým technickým a kapitálovým zdrojom, čo viedlo k zlepšeniu kvality, rýchlejšiemu vývoju a výrobe pri vynikajúcom pomere cena/výkon.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Barum.

 


Pneumatiky BFGoodrich

bfgoodrich

Pneumatiky BFGoodrich sú známe najmä ako pneumatiky pre vozidlá SUV a 4×4, ale ich kvalita sa potvrdzuje aj v sekcii osobných a úžitkových pneumatík. Dnes patrí spoločnosť BFGoodrich do skupiny Michelin a jej špecialitou sú pneumatiky pre vysokovýkonné terénne vozidlá. Stala sa dodávateľom pneumatík pre preteky ako Baja California Competition a môže sa pochváliť aj niekoľkonásobným víťazstvom na Rallye Paríž-Dakar. Spoločnosť BFGoodrich sa zameriava aj na pneumatiky pre vysokovýkonné cestné vozidlá klasickej americkej konštrukcie "muscle car". Vedeli ste, že prvé auto, ktoré v roku 1903 prešlo cez Spojené štáty, bolo vybavené pneumatikami BFGoodrich?

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti BFGoodrich.

 


Pneumatiky Bridgestone

Bridgestone-logo

Pneumatiky Bridgestone od gumárenského giganta patria medzi najkvalitnejšie pneumatiky pre automobily a motocykle. Spoločnosť Bridgestone vyrába pneumatiky od roku 1931 a od roku 2006 je najväčším výrobcom pneumatík na svete. Spravuje aj značku pneumatík Firestone. Spoločnosť získala veľa skúseností pri vývoji a dodávkach pneumatík pre šampionát F1 a seriál Moto GP, kde spolupracuje s pretekárom Valentinom Rossim ako testovacím jazdcom. Na pneumatikách Bridgestone pristávajú aj lietadlá Boeing 787 Dreamliner a Airbus A380.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Bridgestone.

 


Pneumatiky Continental

Continental_Badge_CZ_OnlineProdejce

Pneumatiky Continental sú jedny z najpredávanejších pneumatík pre osobné vozidlá, dodávky a vozidlá SUV. V roku 1898 sa v Hannoveri začali vyrábať prvé pneumatiky Continental pre automobily. Od tohto momentu začala spoločnosť budovať silnú výrobnú a technologickú základňu, ktorá viedla k mnohým inováciám, ako napríklad bezdušová pneumatika. Skupina Continental je okrem iného aj vlastníkom českej značky Barum, rakúskej značky Semperit a slovenskej značky Matador. Pneumatiky Continental patria medzi popredné svetové značky pneumatík. Nové patentované technológie spoločnosti Continental zahŕňajú dvojcestnú zmes behúňa alebo špeciálnu vnútornú vrstvu ContiSeal, ktorá zabraňuje úniku vzduchu v prípade prepichnutia.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Continental.

 


Pneumatiky Cooper

 Logo pneumatiky Cooper

Pneumatiky Cooper od spoločnosti Cooper Tire & Rubber co. LTD sú v Európe známe najmä medzi vodičmi vozidiel SUV s pohonom 4×4. V tejto kategórii sú zastúpené takmer všetky typy pneumatík SUV a terénnych pneumatík 4×4. Výrobca pneumatík Cooper tiež výrazne investoval do vývoja osobných a dodávkových pneumatík. Výsledkom sú nové rady pneumatík, ktoré sú prispôsobené európskym klimatickým podmienkam a využívajú najnovšie technológie a materiály, ako sú nanopolyméry.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Cooper.

 


Pneumatiky Dayton

Logo pneumatiky Dayton

Výrobcu pneumatík Dayton založil v roku 1905 John C. Hooven v Ohiu. V prvých rokoch úspešne vyrábali záhradné hadice, pršiplášte, tesnenia atď. Neskôr rozšírili svoj sortiment o automobilové pneumatiky s bielymi bočnicami, ktoré propagovali pod sloganom "Pre človeka, ktorý sa chce zbaviť starostí s pneumatikami". V roku 1988 sa spoločnosť Dayton Tires spolu so spoločnosťou Firestone stala súčasťou japonskej skupiny Bridgestone. Pneumatiky Dayton sa vyrábajú aj v továrni Bridgestone v Poznani.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Dayton.

 


Pneumatiky Debica

Logo pneumatiky Debica

Pneumatiky Debica sa vyrábajú od roku 1939. Ide teda o spoločnosť s dlhou históriou. V 90. rokoch sa stala súčasťou skupiny GoodYear - Dunlop. Debica vyrába najmä pneumatiky nižšej cenovej úrovne pre osobné, nákladné a terénne vozidlá, motocykle a tiež poľnohospodárske stroje.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Debica.

Pneumatiky Diplomat

Diplomat_tires

Hlavným cieľom spoločnosti Diplomat je poskytovať zákazníkom cenovo dostupné pneumatiky s vysokou hodnotou. Túto víziu podporuje skutočnosť, že je súčasťou skupiny Goodyear a vyrába svoje pneumatiky priamo v Európe. Využívanie moderných technológií spoločnosťou Diplomat zaručuje, že dostanete bezpečné pneumatiky, ktoré vás budú spoľahlivo sprevádzať v každej situácii.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Diplomat.


Pneumatiky Dunlop

Logo pneumatik Dunlop

Spoločnosť Dunlop patrí medzi elitných svetových výrobcov pneumatík. História spoločnosti Dunlop je spojená s vynálezom nafukovacej pneumatiky. Medzi najvýznamnejšie úspechy značky patria technologické inovácie, ako napríklad systém DSST a integrácia kevlaru do bočnice pneumatiky. Na pneumatikách Dunlop bodovalo množstvo vozidiel v seriáli 24 hodín Le Mans a bolo vytvorených niekoľko rýchlostných rekordov. Spoločnosť Dunlop sa zaoberá výrobou zákazkových pneumatík pre historické vozidlá a motocykle, ako aj výrobou špeciálnych pretekárskych behúňov. Dlhodobo spolupracuje aj ako technologický partner s AMG, úpravcom vozidiel Mercedes.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Dunlop.

 


Pneumatiky Falken

Logo pneumatik Falken

Pneumatiky Falken sa začali vyrábať v roku 1983 v Japonsku a rýchlo sa stali známymi ako pneumatiky používané v náročných automobilových pretekoch typu Le Mans. Dnes sa spoločnosť Falken špecializuje na výrobky pre rýchlu jazdu.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Falken.

 


Pneumatiky Firestone

Logo pneumatik Firestone

Spoločnosť Firestone bola založená v roku 1900 v Ohiu v USA. S viac ako 100-ročnou históriou inovácií je Firestone dôveryhodnou značkou, ktorá sa dokázala prispôsobiť zmenám na trhu. Od konca roku 1979 je spoločnosť Firestone súčasťou skupiny Bridgestone.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Firestone.

 


Pneumatiky Fulda

Logo pneumatik Fulda

Výroba pneumatík Fulda bola založená v roku 1900 v rovnomennom nemeckom meste. Už v roku 1938 spoločnosť testovala vysokorýchlostné a nákladné pneumatiky s názvom "Fulda Blitz". Spoločnosť Fulda bola oficiálnym a jediným dodávateľom pneumatík pre Mercedes-Benz. V roku 2005 predstavila svoju novú vysokorýchlostnú pneumatiku Carat Exelero s rýchlostným limitom 300 km/h.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Fulda.

 


Pneumatiky General Tire

Logo pneumatik General Tire

Spoločnosť General Tyre, ktorá sa špecializuje na pneumatiky pre vozidlá SUV a 4×4, vznikla v roku 1915 v Amerike, a má teda dlhú tradíciu. Od roku 1987 je spoločnosť General Tire súčasťou spoločnosti Continental AG.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti General Tire.

 


Pneumatiky Goodride

Goodride

Hoci sa Goodride svojím názvom nápadne podobá na americké pneumatiky Goodyear, ktoré často vyhrávajú nezávislé testy, viac v ňom nehľadajte. Táto značka má "víťazstvá" nanajvýš za dlhé brzdenie na snehu a rekord v počte prejazdených časových pásiem. Pneumatiky k nám prichádzajú až z Číny. Oplatí sa ich kúpiť?

 


Pneumatiky GoodYear

gooodyear-logo

Osobné, úžitkové a SUV pneumatiky GoodYear patria medzi najúspešnejšie pneumatiky na našom trhu. Už v roku 1901 majiteľ spoločnosti GoodYear spolupracoval s Henrym Fordom a v roku 1908 vyrazil Ford Model T z továrne na pneumatikách GoodYear. Skupina GoodYear dnes zahŕňa aj spoločnosti Dunlop, Sava a Fulda z Nemecka a úspešne vyrába pneumatiky pre všetky druhy vozidiel a dopravných zariadení. Spoločnosť si vybudovala skvelé meno na základe vlastného vývoja a kvalitných výrobkov a medzi vrcholy tohto vývoja patrí výroba pneumatík pre NASA a Lunar Rover, ktorý v roku 1970 prešiel mesačnou krajinou na pneumatikách GoodYear.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti GoodYear.

 


Pneumatiky Gripmax

Logo pneumatik Gripmax

Gripmax je moderná ázijská značka špecializujúca sa na obuv pre terénne a športové vozidlá. Jej pneumatiky sa vyrábajú v moderných továrňach s použitím najnovších technológií a materiálov. Vďaka vysokej kvalite za prijateľnú cenu si získava čoraz väčšiu obľubu po celom svete. Ázijskí inžinieri prinášajú do výrobného procesu dlhoročné skúsenosti a dbajú na každý krok výroby. Všetky pneumatiky sa podrobujú prísnej kontrole. Nezáleží na tom, či smerujú do Európy, Austrálie, Južnej Ameriky alebo na Blízky východ. Spoločnosť Gripmax si zachováva vysokú kvalitu každého kusu.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Gripmax.

 


Pneumatiky Hankook

Logo pneumatik Hankook

Kórejské pneumatiky Hankook patria do strednej cenovej kategórie, ale pýšia sa svojou kvalitou. Spoločnosť Hankook Tire začala výrobu v roku 1941 a postupom času sa stala najväčším výrobcom na Ázijskom polostrove. V roku 2003 sa dostala pod vedenie spoločnosti Michelin, s ktorej pomocou sa presadila na svetovom trhu.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Hankook.

 


Pneumatiky Imperial

Logo pneumatik Imperial

Značka Imperial bola založená v roku 2012 ako nová značka dodávateľa pneumatík Deldo. Podpora spoločnosti Deldo zabezpečuje rýchly rozvoj v krátkodobom a dlhodobom horizonte a poskytuje potrebné know-how na výrobu osobných pneumatík, pneumatík pre ľahké nákladné vozidlá a SUV.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Imperial.

 


Pneumatiky Kleber

Logo pneumatik Kleber

Francúzske pneumatiky Kleber už viac ako 100 rokov vyrábajú kvalitné, odolné a dlhotrvajúce obutie pre osobné a nákladné vozidlá a traktory. V súčasnosti je spoločnosť Kleber súčasťou skupiny Michelin, takže jej výrobky čerpajú z technologického zázemia tohto giganta v oblasti vývoja pneumatík pri zachovaní vynikajúceho pomeru cena/výkon. V roku 1951 spoločnosť Kleber predstavila prvú bezdušovú pneumatiku, ktorej odolnosť voči prerazeniu bola veľmi dobre prijatá. Spoločnosť Kleber je dodnes lídrom v tejto technológii a vývoji.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Kleber.

 


Pneumatiky Kormoran

Logo pneumatik Kormoran

Spoločnosť Kormoran je najväčším výrobcom pneumatík na poľskom trhu. Pôvodne poľská značka pneumatík je od roku 1995 vo vlastníctve spoločnosti Michelin. Vďaka vstupu spoločnosti Michelin, zmene stratégie a investíciám do technológií sa pneumatiky Kormoran stali známou značkou na európskom trhu s pneumatikami.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Kormoran.

 


Pneumatiky Kumho

Logo pneumatik Kumho

Kumho Tires je juhokórejská značka pneumatík, ktorá patrí medzi desať najväčších výrobcov pneumatík v regióne. O ich kvalite svedčí aj záujem výrobcov automobilov Kia a Hyundai dodávať pneumatiky pre prvú montáž svojich vozidiel.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Kumho.

 


Pneumatiky Laufenn

Pneumatiky Laufenn a jejich logo

Nová značka Laufenn pochádza od juhokórejského koncernu Hankook, ktorý je známy svojou vynikajúcou kvalitou za prijateľnú cenu. Značka ponúka široký sortiment osobných pneumatík, pneumatík pre vozidlá SUV a dodávky, ktoré v posledných rokoch získavajú na popularite aj u osvedčených európskych výrobcov automobilov.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Laufenn.

 


Pneumatiky Matador

Logo pneumatik Matador

Pneumatiky Matador, podobne ako Barum, patria do sekcie "ekonomických pneumatík" s vynikajúcim pomerom cena/výkon pre osobné, úžitkové, SUV a 4×4. Spoločnosť bola pôvodným výrobcom pneumatík pre automobily Škoda, Tatra a Aero. Úzko spolupracuje s českou spoločnosťou Barum.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Matador.

 


Pneumatiky Maxxis

Logo pneumatik Maxxis

Cieľom pneumatík MAXXIS je zachovať bezpečnosť, výkon a prvotriednu kvalitu všetkých vyrábaných pneumatík. Aby sme zabezpečili požiadavky zákazníkov v uvedených parametroch, dodržiavame všetky technologické normy bez výnimky. Pneumatiky MAXXIS sú starostlivo certifikované vo všetkých fázach ich návrhu a výroby, ako aj vo všetkých prevádzkových podmienkach.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Maxxis.

 


Pneumatiky Metzeler

Logo pneumatik Metzeler

Motocyklové pneumatiky Metzeler sú ideálnou voľbou bez ohľadu na to, či na motorke jazdíte pravidelne alebo len na víkendové jazdy. Spoločnosť Metzeler pri vývoji vždy spolupracuje a konzultuje s rôznymi skúsenými jazdcami, aby poskytla čo najlepší zážitok z jazdy a zároveň zabezpečila maximálnu bezpečnosť. Samozrejme, prispievajú k tomu aj potrebné moderné technológie. Patrí medzi ne napríklad: Interact - zabezpečuje maximálny výkon, pričom zohľadňuje skúsenosti vodiča aj podmienky na ceste Multi Zone Tension - zameriava sa na odolnosť a pružnosť kordu, ktorý ovplyvňuje celkový výkon pneumatiky 0° oceľový pás - patentovaná technológia, pri ktorej sa oceľový pás navíja na kostru pod uhlom blízkym 0 stupňom. Rôzne spôsoby navíjania znamenajú rôzne úrovne pevnosti - presne podľa potreby. Zaujímavé je, že väčšina zamestnancov spoločnosti Metzeler sú zároveň nadšení motocyklisti, ktorí sa automaticky stávajú prvými testovacími jazdcami nových pneumatík. Nezabúdajme ani na desiatky víťazstiev v majstrovstvách sveta v rallye a enduro.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Metzeler.

 


Pneumatiky Michelin

Logo MICHELIN APPROVED WEBSITE_GB

Pneumatiky Michelin sú svetovým gumárenským gigantom známym svojou kvalitou, bezpečnosťou a dlhoročnou tradíciou. Sú to jedny z najlepších pneumatík pre osobné a úžitkové vozidlá a vozidlá SUV. Veľmi úspešní sú aj v sekcii motocyklov. Pod krídla spoločnosti Michelin patria aj spoločnosti Kleber, BFGoodrich a Kormoran a skupina ročne vyrobí približne 190 miliónov pneumatík. Spoločnosť Michelin bola niekoľkokrát dodávateľom pneumatík pre preteky F1 a do roku 2005 bola najväčším výrobcom pneumatík na svete.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Michelin.

 


Pneumatiky Mitas

Logo pneumatik Mitas

Motocyklové pneumatiky Mitas si získali povesť kvalitných a obľúbených pneumatík u profesionálnych jazdcov aj širokej verejnosti.Továreň Mitas a.s. bola založená v Prahe v roku 1933 ako dcérska spoločnosť francúzskeho výrobcu Michelin. Po vojne bola spoločnosť znárodnená a premenovaná na MITAS spojením slov Michelin a Veritas. V súčasnosti spoločnosť Mitas vyrába pneumatiky pre poľnohospodárske zariadenia, priemyselné pneumatiky a pneumatiky pre motocykle.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Mitas.

 


Pneumatiky Nankang 

nankang

Vyberte si letné a zimné pneumatiky Nankang na základe recenzií a nezávislých testov. Nespoliehajte sa na dojmy! Zistite, kde sa vyrábajú najlacnejšie pneumatiky.

 

 


Pneumatiky Nexen

Logo pneumatik Nexen

Nexen Tire je výrobca pneumatík so sídlom v Soule v Južnej Kórei. Slogan spoločnosti je "Pneumatika budúceho storočia", čo odráža názov spoločnosti, ktorá bola založená v roku 1942 pod názvom Heung-Tire Company, Nexen Tire Co. Spoločnosť bola v roku 1956 uznaná ako 1. kórejský výrobca pneumatík. V roku 2005 získala panent na výrobu gumovo-stratifikovaných silikátových nanokompozitných pneumatík. V roku 2014 potom podpísala zmluvu o výstavbe továrne na výrobu pneumatík v Českej republike, ktorá by mala po dokončení vyrábať 6 miliónov pneumatík ročne.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Nexen.

 


Pneumatiky Nokian

Logo pneumatik Nokian

Špičkové pneumatiky Nokian sú známe najmä vďaka svojim bezkonkurenčným zimným pneumatikám. Spoločnosť Nokian výrazne investuje do vývoja pneumatík a bezpečnosti na cestách, pričom väčšina testov prebieha na najsevernejšej testovacej trati v Ivalo. Pneumatiky Nokian Hakkapeliitta už niekoľkokrát stanovili rýchlostný rekord na ľade. Posledný test v roku 2013 dosiahol rýchlosť 335,713 km/h na pneumatikách Hakkapeliitta 8 na vozidle Audi. Spoločnosť Nokian ponúka rovnako kvalitné portfólio letných dezénov, ktoré vynikajú na mokrej vozovke alebo v teréne.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Nokian.

 


Pneumatiky Pirelli

Logo pneumatik Pirelli

Vášeň pre jazdu a maximálna pozornosť venovaná bezpečnosti - to sú pneumatiky Pirelli, na ktorých začínajú svoju pretekársku kariéru jazdci Formuly 1 a Moto GP. Špičkové vývojové zariadenia, najmodernejšie technológie a stovky kilometrov na testovacích tratiach prinášajú inovácie nielen pre športové vozidlá, ale aj pre celý rad osobných pneumatík. Okrem toho spájajú bezpečnosť za mokra a komfort jazdy s odolnosťou a šetrnosťou k životnému prostrediu. Spoločnosť Pirelli je generálnym sponzorom futbalového tímu Inter Miláno alebo partnerom Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji IIHF či Majstrovstiev sveta v alpskom lyžovaní a angažuje sa aj v ďalších športových a kultúrnych odvetviach.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Pirelli.

 


Pneumatiky Riken

Riken

Možno ste už počuli o pneumatikách Riken. Vďaka prijateľnej cene si japonský výrobca rýchlo získal popularitu u veľkej skupiny vodičov, ktorí považujú pneumatiky za nepríjemnú (hoci nevyhnutnú) investíciu. Dokáže však obhájiť svoje prednosti pred rovnako lacnými konkurenčnými značkami?

 


Pneumatiky Sava

Logo pneumatik Sava

Pneumatiky Sava tiež patria do ekonomickej skupiny s dobrým pomerom ceny a kvality. Spoločnosť predtým patrila pod rakúsku spoločnosť Semperit a teraz je súčasťou GoodYear, vďaka čomu získala prístup k pokročilým technológiám. Spoločnosť Sava vyrába pneumatiky pre osobné aj úžitkové vozidlá.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Sava.

 


Pneumatiky Semperit

Logo pneumatik Semperit

Spoločnosť Semperit bola priekopníkom vo výrobe pneumatík. Semperit ponúka kvalitné pneumatiky pre osobné, úžitkové a SUV vozidlá. V roku 1985 sa rakúska spoločnosť pripojila k spoločnosti Continental AG a ponúka široký sortiment pneumatík s vynikajúcim pomerom ceny a kvality. Názov je odvodený z latinského "semper it", čo znamená "stále beží".

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Semperit.

 


Pneumatiky Tigar

Logo pneumatik Tigar

Pneumatiky Tigar vyrábané v Srbsku patria do skupiny Michelin, ktorej história výroby pneumatík siaha do roku 1959. Pneumatiky Tigar sa vyznačujú vynikajúcim pomerom cena/výkon.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Tigar.

 


Pneumatiky Toyo

Logo pneumatik Toyo

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Toyo.

 


Pneumatiky Triangle

Triangle_logo

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Triangle.


Pneumatiky Unigrip Logo značky Unigrip

Okrem pneumatík pre osobné vozidlá ponúka značka aj veľmi široký sortiment terénnych pneumatík a univerzálnych pneumatík pre vozidlá SUV.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Unigrip.

 


Pneumatiky Uniroyal

Uniroyal_Badge_CZ_OnlineProdejce

Výrobca pneumatík Uniroyal je belgickým veteránom v oblasti pneumatík, ktorý obúva automobily ako Pontiac GTO. Dnes je spoločnosť Uniroyal súčasťou skupiny Continental a ponúka kvalitné pneumatiky pre osobné, úžitkové a SUV vozidlá.

Spintero.sk je v súčasnosti výhradným predajcom pneumatík Uniroyal. Preto zaručujeme najnovšie DOT, rýchle vrátenie a skladové zásoby všetkých nových výrobkov hneď po ich uvedení na trh.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Uniroyal.

 


Pneumatiky Voyager

 

Značka Voyager je súčasťou skupiny Goodyear, čo jej umožňuje využívať najnovšie technológie tohto prestížneho výrobcu. Pneumatiky Voyager sú cenovo dostupné a navyše sa vyrábajú priamo v Európe, čo znamená, že kým sa dostanú do vašej garáže, nemusia absolvovať dlhú cestu cez pol sveta.

Chci si vybrat pneumatiky ze značky Voyager.


Pneumatiky Vredestein

Logo pneumatik Vredestein

Obľúbené pneumatiky Vredestein sú jedinečné svojím dizajnom, na ktorom sa podieľa slávne dizajnérske štúdio Giugiaro. Špecializujú sa najmä na protektory športových pneumatík. Sú veľmi obľúbené aj v oblasti pneumatík pre osobné vozidlá, bicykle a motocykle.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Vredestein.

 


Pneumatiky Yokohama

Logo pneumatik Yokohama

Pneumatiky Yokohama sa môžu pochváliť vysokou úrovňou technológie a kvality, ktoré sú oceňované aj v motoristickom športe, kde spoločnosť Yokohama dodáva špeciálne pneumatiky pre preteky okruhových vozidiel. Stará sa aj o rozvoj environmentálnych technológií, ako je zavedenie jednotného označovania hodnôt valivého odporu. V našej ponuke nájdete pneumatiky Yokohama pre osobné, úžitkové a SUV vozidlá.

Chcem si vybrať pneumatiky od spoločnosti Yokohama.

 

Menu

Košík 0,00 €

Nákupný košík je prázdny.